+ 48 883 977 777 FACEBOOK
Prepravujeme
už 30 rokov
Kto sme?
JKG Transport - Spedition - sme dopravná, servisná a špedičná spoločnosť zaoberajúca sa medzinárodnou a vnútroštátnou odbornou autodopravou. Svoju činnosť sme začali v roku 1987.

Disponujeme 50 kamiónmi s celkovou nosnosťou 300 ton a dĺžkou 45 m.

Garantujeme rýchle a efektívne vybavenie objednávok, včasné dodanie tovaru po celej Európe a individuálny prístup ku každému klientovi.

Našu posádku tvoria osvedčení vodiči s dlhoročnými skúsenosťami, s ktorými sme počas prepravy v neustálom kontakte, vďaka čomu rýchlo reagujeme aj na nečakané situácie.


Naše silné stránky

  • skúsenosti
  • dochvíľnosť
  • nezávislá flotila

Naše služby

  • vývoj špedičných riešení
  • lodivodstvo
  • organizácia povolení
  • plánovanie trasy
  • prekládka
  • skladovanie tovaru
  • 24-hodinová medzinárodná doprava

Nákladné autá a návesy

Tu nájdete prehľad našich nákladných vozidiel a prívesov s ich technickými parametrami.

Obchodné dokumenty
JKG TRANSPORT Firemný
dokument
JKG TRANSPORT Národná
licencia
JKG TRANSPORT EU
licencia
JKG TRANSPORT Vat
UE
JKG TRANSPORT Finančné
zabezpečenie
Pozrite sa, kde sme

JKG Transport - Spedition Sp. z o. o.

Janowo 2a, 86-070 Dąbrowa Chełmińska
NIP: 554 298 87 43
Regon: 387404430

Vedenie spoločnosti:

Administrácia:

Objednávky / sklad:

Vedúci skladu
Piotr Zdanowicz+48 512 166 858
PolskiEnglish
piotr@jkg-transport.eu

Oddelenie dopravy a špedície:

Servisné oddelenie:

Manažér servisného oddelenia
Tomasz Musiałowski+48 512 166 489
PolskiEnglish
serwis@jkg-transport.eu
Administrácia
Ewa Grzegorowska+48 523 201 013
Polski
Servis nákladných vozidiel a žeriavov
Paweł Dubel
Polski
serwis@jkg-transport.eu
Servis osobných áut
Przemysław Wochna+48 512 166 120
Polski
serwis@jkg-transport.eu
Servis nákladných vozidiel a žeriavov
Wojciech Kucharski
Polski
serwis@jkg-transport.eu

Učtáreň:

Vedúci účtovného oddelenia
Justyna Zdanowicz+48 796 667 482+48 525 193 641
PolskiEnglish
justyna@jkg-transport.eu
Vedenie účtovníctva
Karolina Pałczyńska+48 796 667 382
Polski
karolina@jkg-transport.eu
Vedenie účtovníctva
Magdalena Żmuda-Jarząbkowska+48 512 166 700
PolskiEnglish
magda@jkg-transport.eu
Vedenie účtovníctva
Beata Ciechacka+48 690 284 623
PolskiEnglish
beata@jkg-transport.eu

JKG Transport - Spedition Pobočka v Poznani

Stanisława Zwierzchowskiego 1 lok nr 19
61-248 Poznań
+48 796 667 995
Pn - Pt 9.00-20.00 Sb 9.00-15.00
Vedúci pobočky
Łukasz Nagelski+48 796 667 995
PolskiEnglish
lukasz.nagelski@jkg-transport.eu
Vedenie účtovníctva
Anna Lewandowska+48 798 198 381
Polski
anna.lewandowska@jkg-transport.eu
Vedenie účtovníctva
Agata Grzybowska+48 797 699 108
Polski
agata@jkg-transport.eu

JKG Transport - Spedition Pobočka v Gdansku

Oliwska 21/23, pok.3.2
80-563 Gdańsk
+48 511 606 888
Pn - Pt 9.00-20.00 Sb 9.00-15.00
gdansk@jkg-transport.eu
Vedúci pobočky
Agnieszka Kratkowska+48 511 606 888
PolskiEnglish
agnieszka@jkg-transport.eu
Špedícia, trajekty, povolenia
Aleksandra Gacioch+48 511 606 777
PolskiEnglish
aleksandra@jkg-transport.eu
Poradca pre
nadrozmernú prepravu
Roman Jakubik+48 512 166 537
Polski
roman@jkg-transport.eu